وکالت

وکالت

استراتژیک قدم بردار

دفاع از موکل در محاکم مثل بازی شطرنجه، یک بازی پر حادثه که هر حرکت ممکنه تو رو به سمت کیش و مات شدن یا شکست حریف حرکت بده. همونطور که هر شخصی با دونستن قواعد اولیه‌ی بازی می‌تونه شطرنج رو بازی کنه، اما بازیکن حرفه‌ای همیشه قبل از بازی، حرکت‌های خودش و حریفش رو پیش‌بینی می‌کنه و با استراتژی درست وارد بازی می‌شه. وکالت تخصصی چیزی فرای دانستن قواعد اولیه‌ی بازیست. باید فکر کرد، استراتژی چید و از تک تک فرصت‌ها، حداکثر استفاده رو کرد. در امور وکالتی، دغدغه‌های موکل به وکیل سپرده می‌شه و وکیل به‌عنوان امین شما، در تمام مراحل کار در جهت منافع شما حرکت می‌کنه.

مزایای وکالت تخصصی

هر وکیلی با داشتن پروانه‌ی وکالت دادگستری، امکان حضور در محاکم دادگستری و دفاع از حقوق موکل را خواهد داشت؛ اما وکالت تخصصی توسط وکیلی که تجربه‌ی دفاع در پرونده‌های مشابه را داشته باشد، مزایای منحصر بفردی دارد که در ادامه ذکر می‌شود:

کاهش هزینه‌های مازاد برای طرح چندباره دعوا

کاهش فرایندهای طولانی و تکراری

بهبود شانس موفقیت در پرونده

تعاملات آسان‌تر وکیل با موکل

برای گفتگو در خصوص پرونده وکالتی خود، همین حالا وقت مشاوره رزرو کنید.

اعطای وکالت تخصصی در چهار مرحله

تمام مراحل می‌تواند به صورت حضوری یا آنلاین انجام شود.

1

مشاوره تخصصی با موکل

2

مطالعه پرونده و امکان سنجی

3

امضا وکالت نامه (حضوری/آنلاین)

4

اعلام وکالت در دادگاه و دفاع از موکل

تجربه و تخصص من در زمینه وکالت

من سعید نجات زادگان، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای بین‌المللی (IBA) هستم. دوره‌ی دکتری خودم رو در رشته‌ی حقوق خصوصی، در دانشگاه شهید بهشتی سپری کردم و به تدریس حقوق در دانشگاه‌ها می‌پردازم. یکی از خدمات من، وکالت تخصصی در دعاوی حوزه‌ی شرکت‌های تجاری، استارتاپ‌ها، تجارت الکترونیک، مالکیت فکری، فضای مجازی و جرایم سایبری بوده و به موضوعات این حوزه بسیار علاقمند هستم. برای کسب تخصص ویژه در این حوزه، علاوه بر سال‌ها تحصیل حقوق قضایی، مطالعات میان‌رشته‌ای زیادی انجام دادم و تلاش کردم تا با امور مرتبط با فناوری اطلاعات (IT) نیز آشنایی کافی پیدا کنم. همچنین، تجربه‌ی هم‌بنیانگذاری و مدیریت یک شرکت فناور استارتاپی در حوزه‌ی خدمات وکالتی با حدود 500 وکیل در سطح کشور (DadPardaz.com) فرصت مغتنمی برای آشنایی عملی با امور شرکت‌ها، تجارت الکترونیکی، مباحث فناوری اطلاعات در اختیار من قرار داد.

عضو کانون وکلای بین‌المللی (IBA)

بیش از یک دهه تجربه‌ی وکالت دادگستری

تجربیات متعدد وکالت در دعاوی تجاری و استارتاپی

تحصیلات عالیه حقوق در بهترین دانشکده حقوق کشور (شهید بهشتی)

هم‌بنیانگذار و مدیرعامل شرکت استارتاپی دادپرداز

تسلط به مفاهیم تجاری و فناوری اطلاعات: کوفاندر استارتاپ و برنامه‌نویس

سعید نجات زادگان

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نظر مراجعین قبلی

سمیه سیستانی
Read More
فوق العاده حرفه ای پرونده سنگینی داشتم اما به لطف خدا و تبحر وکیلم عالی بود متشکرم ازشون