اختلاف حساب در ارز دیجیتال

با سلام بنده چند وقت پیش ارز دیجیتال را از کیف پول خودم به کیف پول یکی انتقال دادم و طرف الان ادعا میکند که باید مبلغ بیشتری رو انتقال بدی تا من تسویه را انجام بدهم .مدارک موجود هم فقط ویس و چتش هست من چطور پیگیری بکنم.ممنونم

یک پاسخ

  1. با سلام و احترام، پاسخ به سوال شما مستلزم اطلاع از دو مسئله است، اول اینکه چه توافقی بین شما و ایشان صورت گرفته است و اگر توافق شما بر خرید و فروش ارز دیجیتال بوده است، این توافق چگونه انجام شده و آیا قراردادی، هر چند آنلاین، بین شما منعقد شده است یا خیر؟ دوم اینکه شما چه اطلاعاتی از شخص دریافت کننده ارز دیجیتال دارید؟ مشخصات هویتی او را دیده‌اید یا خیر؟ آیا او را می‌شناسید یا خیر؟ اینکه چه اقدامی می‌توانید انجام بدهید، کاملا وابسته به اینست که چه اطلاعاتی از او در دسترس داشته باشید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای گرفتن مشاوره تخصصی در مورد مسائل تخصصی حقوقی همین حالا وقت مشاوره رزرو کنید.
سایر راه های ارتباطی:

مقالات مرتبط

شکواییه

چگونه شکواییه ثبت کنیم؟

برای رسیدگی به هر جرمی مراحلی وجود دارد که شخص شکایت‌‌کننده باید ضمن آگاهی از این مراحل اقداماتی انجام دهد تا

مالکیت فکری چیست؟

مالکیت فکری

در دنیای امروز پیشرفت و زندگی مطلوب بشری تا حد بسیار زیادی وابسته به نوآوری‌های جدید و خلاقیت‌ها است.

از سوی دیگر، پیشرفت فناوری نیز تا حد بسیار زیادی وابسته به ابداعات و اختراعات جدیدی است که به وجود می‌آیند.

مالکیت فکری به سرمایه‌گذاران، هنرمندان، دانشمندان و دیگر افرادی که به هر نحو دارای ایده‌ها و خلاقیت هستند کمک می‌کند تا از طریق ثبت و حمایت از مالکیت‌های فکری خود، از زمان، سرمایه و نیرویی که در جهت خلق ایده‌ها و آثار جدید صرف کرده‌اند محافظت کند.

برای تسریع و تشویق فرآیند نوآوری بایستی حقوق مالکیت فکری در جوامع به طور گسترده به رسمیت شناخته شود تا پدیدآورندگان از اینکه آثار و خلاقیت‌های آنان توسط دیگر افراد مورد سوء استفاده قرار نمی‌گیرد اطمینان یابند.

در این مقاله به تعریف مالکیت فکری و همچنین انواع مختلف آن و نحوه ثبت این نوع از مالکیت‌ها خواهیم پرداخت.

سوالات مرتبط