آیا صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 معتبر است؟

سلام،. من در صرافی. بیتکس 24 حساب کاربری دارم و مدت چند سال با این صرافی کار کرده ام مشکلی نبود تا اینکه هفته قبل مبلغ 9 میلیون تومان برداشت پول ثبت کردم طی این 8 روز تنها جوابی که به من داده اند این است که مشکلات بانکی است محدودیت داریم فعلا باید منتظر بمانید،،،،،. و هیچ کس نیست جوابگو باشد تلفن های شرکت شان هم جواب نمی دهد،. مشکوک شده ام به کلاهبردار ی لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟

یک پاسخ

  1. با سلام و احترام، اینکه یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر است یا خیر، مسئله‌ای قابل تشخیص برای ما و شما نیست. متاسفانه نهادهای ناظر و مسئولین قضایی و انتظامی نیز معمولاً به اخطار در خصوص ریسک‌های این بازار بسنده کرده و ظاهراً هنوز راهکار معتبری برای این مشکل معرفی نکرده‌اند. در هر حال، معاملات ارزهای دیجیتال در ایران همراه با مخاطراتی است که ناگزیر، پیش از ورود به بازار باید آن‌ها را بپذیرید. سابقاً یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران با نام کریپتولند بسته شد و مالباختگان فراوانی، سال‌هاست که به دنبال احقاق حقوقشان هستند و نتیجه‌ی خاصی هم نگرفته‌اند. پیشنهاد می‌کنم همواره از صرافی‌های باسابقه استفاده کنید و هرگز پول یا ارز دیجیتال خود را در صرافی (چه ایرانی و چه خارجی) نگه ندارید. اگر تماس‌های تلفنی بی سرانجام بوده است، می‌توانید با مراجعه‌ی حضوری به آدرس‌های در دسترس، مطالبه‌ی خود را انجام دهید. همچنین در صورت وجود مشکلات بانکی، پول خود را به تتر یا ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کرده و از صرافی‌ خارج کنید.
    لازم به ذکر است این پاسخ مربوط به این صرافی خاص نیست و این اظهارنظر در خصوص کلیه‌ی صرافی‌های داخلی و خارجی قابل توجه است.
    موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای گرفتن مشاوره تخصصی در مورد مسائل تخصصی حقوقی همین حالا وقت مشاوره رزرو کنید.
سایر راه های ارتباطی:

مقالات مرتبط

مالکیت فکری چیست؟

مالکیت فکری

در دنیای امروز پیشرفت و زندگی مطلوب بشری تا حد بسیار زیادی وابسته به نوآوری‌های جدید و خلاقیت‌ها است.

از سوی دیگر، پیشرفت فناوری نیز تا حد بسیار زیادی وابسته به ابداعات و اختراعات جدیدی است که به وجود می‌آیند.

مالکیت فکری به سرمایه‌گذاران، هنرمندان، دانشمندان و دیگر افرادی که به هر نحو دارای ایده‌ها و خلاقیت هستند کمک می‌کند تا از طریق ثبت و حمایت از مالکیت‌های فکری خود، از زمان، سرمایه و نیرویی که در جهت خلق ایده‌ها و آثار جدید صرف کرده‌اند محافظت کند.

برای تسریع و تشویق فرآیند نوآوری بایستی حقوق مالکیت فکری در جوامع به طور گسترده به رسمیت شناخته شود تا پدیدآورندگان از اینکه آثار و خلاقیت‌های آنان توسط دیگر افراد مورد سوء استفاده قرار نمی‌گیرد اطمینان یابند.

در این مقاله به تعریف مالکیت فکری و همچنین انواع مختلف آن و نحوه ثبت این نوع از مالکیت‌ها خواهیم پرداخت.

سوالات مرتبط