ابلاغیه اخطار رد اظهارنامه علائم تجاری

سلام وقت بخیر. برای من ابلاغیه اخطار رد اظهارنامه علائم تجاری با متن زیر آمده است:
درخصوص اظهار نامه ثبت علامت شماره 1402501400010 مورخ 1402/07/09 ، تقاضای ثبت علامت شما تحت عنوان – طبق بند الفـ مواد 30 و 32 قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری و ماده 121 آيين نامه اجرايی قانون مذکور، مشابه علامتی می‌باشد بنا به سوابق ذيل طبق بند (ز) ، (و) و (ه) ماده 32 قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری و ماده 121 آيين‌نامه اجرايی قانون مذكور، جهت كالا يا خدمات ، طبقه/طبقات مورد تقاضا، قابل پذيرش نمی‌باشد. ( 5 اظهارنامه)
در اظهارنامه‌ی من و اظهار نامه‌های گفته شده در ردیف‌های طبقات مشابه تفاوت وجود داد آیا با توضیح عدم مغایرت ردیف‌های طبقات مشابهه می‌توان ان را اصلاح نمود؟ یا باید طبقات مشابه را حذف نمود؟ در صورتی که باید طبقات را حذف کرد در پاسخ باید درخواست حذف بدهیم یا از ابتدا اظهارنامه ثبت کنیم؟

یک پاسخ

  1. با سلام و احترم. شما باید درخواست حذف اون طبقات را بدهید و در صورتی که طبقات رو حذف کنید، بدون ارائه‌ی اظهارنامه‌ی جدید می‌تونید نسبت به ثبت در اون طبقات اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه

برای گرفتن مشاوره تخصصی در مورد مسائل تخصصی حقوقی همین حالا وقت مشاوره رزرو کنید.
سایر راه های ارتباطی:

مقالات مرتبط

مالکیت فکری چیست؟

مالکیت فکری

در دنیای امروز پیشرفت و زندگی مطلوب بشری تا حد بسیار زیادی وابسته به نوآوری‌های جدید و خلاقیت‌ها است.

از سوی دیگر، پیشرفت فناوری نیز تا حد بسیار زیادی وابسته به ابداعات و اختراعات جدیدی است که به وجود می‌آیند.

مالکیت فکری به سرمایه‌گذاران، هنرمندان، دانشمندان و دیگر افرادی که به هر نحو دارای ایده‌ها و خلاقیت هستند کمک می‌کند تا از طریق ثبت و حمایت از مالکیت‌های فکری خود، از زمان، سرمایه و نیرویی که در جهت خلق ایده‌ها و آثار جدید صرف کرده‌اند محافظت کند.

برای تسریع و تشویق فرآیند نوآوری بایستی حقوق مالکیت فکری در جوامع به طور گسترده به رسمیت شناخته شود تا پدیدآورندگان از اینکه آثار و خلاقیت‌های آنان توسط دیگر افراد مورد سوء استفاده قرار نمی‌گیرد اطمینان یابند.

در این مقاله به تعریف مالکیت فکری و همچنین انواع مختلف آن و نحوه ثبت این نوع از مالکیت‌ها خواهیم پرداخت.

جرم افشای اسرار شخصی و نقض حریم خصوصی

جرم افشای اسرار شخصی

رازداری، احترام به حریم خصوصی انسان‌ها و خودداری از افشای اسرار اشخاص یک وظیفه‌ی انسانی بوده که در شرع نیز به

سوالات مرتبط