کلاهبرداری جعل کفش های چرم

با سلام. من از یک پیج اینستا کفش خریدم .کاری که این پیج میکنه اینه که عکس کفش های چرم اصلی رو تو پیجش گذاشته با قیمت خیلی کم بعد چیزی که میفرسته یک چیز داغون شبیه اون کفش .این یک جور جعل کردن غیراصولی هست که هیچ کس خبر نداره همه به هوای اون عکس سفارش میدن و نمیدونن چی ارسال میشه جالبه دایرکت دیگه جواب نمیده و فقط کافیه هر کسی یک بار سفارش بده براش کافی هست ضمنا کامنت ها رو هم بسته..نام پیجش هست XXXX.

یک پاسخ

  1. با سلام. مطابق ماده 41 قانون تجارت الکترونیک:”در صورتی که تامین‌کننده، کالا یا خدمات دیگری غیر از موضوع معامله یا تعهد را برای مخاطب ارسال نماید،کالا و یا خدمات ارجاع داده می‌شود و هزینه ارجاع به عهده تامین‌کننده است. کالا یا خدمات ارسالی مذکور چنانچه به عنوان یک معامله یا تعهد دیگر از سوی تامین‌کننده مورد ایجاب قرار گیرد، مخاطب می‌تواند آن را قبول کند.”
    بنابراین شما می‌توانید در صورت مغایرت محصولی که سفارش دادید با محصول دریافتی، آن را مرجوع کرده و هزینه‌ی ارجاع نیز برعهده تامین‌کننده است. اگر فروشنده از دریافت محصول خودداری کرد می‌توانید با طرح دادخواست حقوقی او را ملزم به دریافت محصول و استرداد وجه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای گرفتن مشاوره تخصصی در مورد مسائل تخصصی حقوقی همین حالا وقت مشاوره رزرو کنید.
سایر راه های ارتباطی:

مقالات مرتبط

نرم افزار جاسوسی

نرم‌افزارهای جاسوسی

حفاظت از اطلاعات موجود در رایانه‌ تا اندازه‌ی زیادی نیازمند آگاهی ما از تهدیدهایی است که همواره در فضای اینترنت وجود

سوالات مرتبط